Skip to content
  • Facebook
  • Instagram
  • TikTok

Welcome to Zoofy — 10% off your first order with code WELCOME10

  • Dog
    • Shop All Dog
    • Food
      • Dry Dog Food
      • Wet Dog Food
    • Treats & Chews
    • Toys
    • Walking
    • Beds & Crates
    • Feeding
      • Bowls
      • Slow Feeders
    • Grooming & Hygiene
      • Grooming
      • Hygiene
    • Health & Wellness
    • Training
  • Cat
    • Shop All Cat
    • Food
      • Dry Cat Food
      • Wet Cat Food
      • Kitten Food
    • Treats
    • Toys
    • Litter & Hygiene
    • Beds
    • Scratchers
    • Feeding & Bowls
    • Grooming
    • Health & Wellness
    • Travel & Transport
  • Reptile
    • Shop All Reptile
    • Food & Nutrition
      • Supplements
      • Live & Dried Feed
    • Heating
    • Lighting & UVB
      • Lighting Equipment
      • Reptile Lighting
    • Substrates & Bedding
    • Decor & Habitat
    • Feeding Equipment
    • Humidity & Climate Control
    • Health & Care
    • Vivariums & Housing
  • Bird
    • Shop All Bird
    • Food & Nutrition
      • Bird Seed & Mixes
      • Pellets & Complete Food
      • Soft Food & Egg Food
      • Hand-Rearing Food
      • Supplements & Grit
    • Treats
      • Millet Sprays
      • Treat Sticks & Bars
      • Natural Treats
    • Toys & Enrichment
      • Foraging Toys
      • Chew & Shred Toys
      • Swings, Ladders & Activity Toys
      • Foot Toys
    • Perches & Play Stands
      • Natural Perches
      • Rope & Flexible Perches
      • Play Stands & Gyms
    • Cages & Accessories
      • Bird Cages
      • Cage Stands
      • Cage Covers
      • Travel Carriers
    • Feeding & Drinking
      • Feeders & Bowls
      • Water Drinkers
      • Treat Holders
    • Bedding, Nesting & Hygiene
      • Bird Bedding
      • Nesting Materials
      • Cage Liners
      • Cleaning & Disinfectants
    • Health & Care
      • Grooming & Nail Care
      • Bathing & Misting
      • UV Lighting
    • Shop by Bird
      • Budgie
      • Cockatiel
      • Canary & Finch
      • Parrot & Parakeet
  • Fish
    • Shop All Fish
    • Fish Food
      • Cold Water Fish Food
      • Tropical Fish Food
      • Pond Fish Food
    • Water Care & Testing
    • Filtration
    • Heating
    • Lighting
    • Air Pumps & Accessories
    • Substrate
    • Tanks & Equipment
    • Decor & Plants
      • Aquarium Plants
    • Cleaning
  • Small Animal
    • Shop All Small Animal
    • Food
    • Treats
    • Hay
    • Bedding
    • Toys & Enrichment
    • Feeding
    • Housing
    • Health & Care
  • Brands
    • Shop All Brands
    • Tora
    • GAIN
    • Atlas & Tail
    • VPS
    • Yeowww!
    • Duvoplus
    • Natures Menu
    • KONG
    • Ancol
    • Burns
    • YAKERS
    • McAdams
  • Sale
  • Facebook
  • Instagram
  • TikTok
Zoofy
  • Dog
    • Shop All Dog
    • Food
      • Dry Dog Food
      • Wet Dog Food
    • Treats & Chews
    • Toys
    • Walking
    • Beds & Crates
    • Feeding
      • Bowls
      • Slow Feeders
    • Grooming & Hygiene
      • Grooming
      • Hygiene
    • Health & Wellness
    • Training
  • Cat
    • Shop All Cat
    • Food
      • Dry Cat Food
      • Wet Cat Food
      • Kitten Food
    • Treats
    • Toys
    • Litter & Hygiene
    • Beds
    • Scratchers
    • Feeding & Bowls
    • Grooming
    • Health & Wellness
    • Travel & Transport
  • Reptile
    • Shop All Reptile
    • Food & Nutrition
      • Supplements
      • Live & Dried Feed
    • Heating
    • Lighting & UVB
      • Lighting Equipment
      • Reptile Lighting
    • Substrates & Bedding
    • Decor & Habitat
    • Feeding Equipment
    • Humidity & Climate Control
    • Health & Care
    • Vivariums & Housing
  • Bird
    • Shop All Bird
    • Food & Nutrition
      • Bird Seed & Mixes
      • Pellets & Complete Food
      • Soft Food & Egg Food
      • Hand-Rearing Food
      • Supplements & Grit
    • Treats
      • Millet Sprays
      • Treat Sticks & Bars
      • Natural Treats
    • Toys & Enrichment
      • Foraging Toys
      • Chew & Shred Toys
      • Swings, Ladders & Activity Toys
      • Foot Toys
    • Perches & Play Stands
      • Natural Perches
      • Rope & Flexible Perches
      • Play Stands & Gyms
    • Cages & Accessories
      • Bird Cages
      • Cage Stands
      • Cage Covers
      • Travel Carriers
    • Feeding & Drinking
      • Feeders & Bowls
      • Water Drinkers
      • Treat Holders
    • Bedding, Nesting & Hygiene
      • Bird Bedding
      • Nesting Materials
      • Cage Liners
      • Cleaning & Disinfectants
    • Health & Care
      • Grooming & Nail Care
      • Bathing & Misting
      • UV Lighting
    • Shop by Bird
      • Budgie
      • Cockatiel
      • Canary & Finch
      • Parrot & Parakeet
  • Fish
    • Shop All Fish
    • Fish Food
      • Cold Water Fish Food
      • Tropical Fish Food
      • Pond Fish Food
    • Water Care & Testing
    • Filtration
    • Heating
    • Lighting
    • Air Pumps & Accessories
    • Substrate
    • Tanks & Equipment
    • Decor & Plants
      • Aquarium Plants
    • Cleaning
  • Small Animal
    • Shop All Small Animal
    • Food
    • Treats
    • Hay
    • Bedding
    • Toys & Enrichment
    • Feeding
    • Housing
    • Health & Care
  • Brands
    • Shop All Brands
    • Tora
    • GAIN
    • Atlas & Tail
    • VPS
    • Yeowww!
    • Duvoplus
    • Natures Menu
    • KONG
    • Ancol
    • Burns
    • YAKERS
    • McAdams
  • Sale
Log in Cart

Item added to your cart

View cart
Filter and sort Filter

Filter and sort

Filter

226 products

Remove all
Remove all

226 products

Remove all
  • The Holistic Hound Ditch de Itch The Holistic Hound Ditch de Itch

    The Holistic Hound Ditch de Itch

    The Holistic Hound Ditch de Itch

    Regular price €18,99 EUR
    Regular price Sale price €18,99 EUR
    Unit price €0,19/ml
  • The Holistic Hound Calm & Balmy The Holistic Hound Calm & Balmy

    The Holistic Hound Calm & Balmy

    The Holistic Hound Calm & Balmy

    Regular price €18,99 EUR
    Regular price Sale price €18,99 EUR
    Unit price €0,19/ml
  • The Holistic Hound Bright Eyes The Holistic Hound Bright Eyes

    The Holistic Hound Bright Eyes

    The Holistic Hound Bright Eyes

    Regular price €16,99 EUR
    Regular price Sale price €16,99 EUR
    Unit price €0,34/ml
  • Animology Fox Poo Dog Shampoo Animology Fox Poo Dog Shampoo 250ml product tube

    Animology Fox Poo Dog Shampoo

    Animology Fox Poo Dog Shampoo

    Regular price €8,79 EUR
    Regular price Sale price €8,79 EUR
    Unit price €3,52/100ml
  • Animology White Wash Shampoo Animology White Wash Dog Shampoo 250ml product tube

    Animology White Wash Shampoo

    Animology White Wash Shampoo

    Regular price €8,79 EUR
    Regular price Sale price €8,79 EUR
    Unit price €3,52/100ml
  • Animology Puppy Love Puppy Shampoo Animology Puppy Love Puppy Shampoo 250ml product tube

    Animology Puppy Love Puppy Shampoo

    Animology Puppy Love Puppy Shampoo

    Regular price €8,79 EUR
    Regular price Sale price €8,79 EUR
    Unit price €3,52/100ml
  • Animology Mucky Pup Shampoo Animology Mucky Pup No Rinse Puppy Shampoo 250ml

    Animology Mucky Pup Shampoo

    Animology Mucky Pup Shampoo

    Regular price €8,79 EUR
    Regular price Sale price €8,79 EUR
    Unit price €3,52/100ml
  • Animology Stink Bomb Spray Animology Stink Bomb Deodorising Dog Spray 250ml product bottle

    Animology Stink Bomb Spray

    Animology Stink Bomb Spray

    Regular price €8,79 EUR
    Regular price Sale price €8,79 EUR
    Unit price €3,52/100ml
  • Animology Knot Sure Spray Animology Knot Sure De-Tangle Dog Spray 250ml

    Animology Knot Sure Spray

    Animology Knot Sure Spray

    Regular price €8,79 EUR
    Regular price Sale price €8,79 EUR
    Unit price €3,52/100ml
  • Moderna Domus plastic dog bed in Black Moderna Domus plastic dog bed in Blue Berry

    Moderna Domus Plastic Dog Bed

    Moderna Domus Plastic Dog Bed

    Regular price €19,99 EUR
    Regular price Sale price €19,99 EUR
    Unit price €19,99 each
  • Duvoplus Snug rectangular pet bed in light grey, size L Duvoplus Snug Rectangular Pet Bed

    Duvoplus Snug Rectangular Pet Bed

    Duvoplus Snug Rectangular Pet Bed

    Regular price From €39,99 EUR
    Regular price Sale price From €39,99 EUR
    Unit price €39,99 each
  • Ancol Ergo Fine Cat Comb front Ancol Ergo Fine Cat Comb front close view

    Ancol Ergo Cat Comb Fine

    NEW

    Ancol Ergo Cat Comb Fine

    Regular price €6,99 EUR
    Regular price Sale price €6,99 EUR
    NEW
  • Blue Ancol 40mm Awareness Dog Lead with TRAINING wording and metal clip Dog using the blue Ancol TRAINING Awareness Lead during an outdoor walk

    Ancol 40mm Awareness Dog Lead Blue - Training

    Ancol 40mm Awareness Dog Lead Blue - Training

    Regular price €17,99 EUR
    Regular price Sale price €17,99 EUR
    Unit price €17,99 each
  • Yellow Ancol 40mm Awareness Dog Lead with NERVOUS wording and metal clip Dog using the yellow Ancol NERVOUS Awareness Lead during an outdoor walk

    Ancol 40mm Awareness Dog Lead Yellow - Nervous

    Ancol 40mm Awareness Dog Lead Yellow - Nervous

    Regular price €17,99 EUR
    Regular price Sale price €17,99 EUR
    Unit price €17,99 each
  • Tora Heritage Salmon Small Breed Adult Dog Food Tora Heritage Salmon Small Breed Adult Dog Food

    Tora Heritage Salmon Small Breed Adult Dog Food

    ZOOFY EXCLUSIVE

    Tora Heritage Salmon Small Breed Adult Dog Food

    Regular price From €15,99 EUR
    Regular price Sale price From €15,99 EUR
    Unit price €8,00/kg
    ZOOFY EXCLUSIVE
  • Tora Heritage Salmon Skin & Coat Adult Dog Food Tora Heritage Salmon Skin & Coat Adult Dog Food

    Tora Heritage Salmon Skin & Coat Adult Dog Food

    ZOOFY EXCLUSIVE

    Tora Heritage Salmon Skin & Coat Adult Dog Food

    Regular price From €16,99 EUR
    Regular price Sale price From €16,99 EUR
    Unit price €8,50/kg
    ZOOFY EXCLUSIVE
  • Tora Heritage Salmon Adult Dog Food Tora Heritage Salmon Adult Dog Food

    Tora Heritage Salmon Adult Dog Food

    ZOOFY EXCLUSIVE

    Tora Heritage Salmon Adult Dog Food

    Regular price From €15,99 EUR
    Regular price Sale price From €15,99 EUR
    Unit price €8,00/kg
    ZOOFY EXCLUSIVE
  • Tora Instinct Salmon with White Fish Sterilised Adult Cat Food Tora Instinct Salmon with White Fish Sterilised Adult Cat Food

    Tora Instinct Salmon with White Fish Sterilised Adult Cat Food

    ZOOFY EXCLUSIVE

    Tora Instinct Salmon with White Fish Sterilised Adult Cat Food

    Regular price €16,99 EUR
    Regular price Sale price €16,99 EUR
    Unit price €11,33/kg
    ZOOFY EXCLUSIVE
  • Tora Instinct Turkey & Chicken Adult Cat Food Tora Instinct Turkey & Chicken Adult Cat Food

    Tora Instinct Turkey & Chicken Adult Cat Food

    ZOOFY EXCLUSIVE

    Tora Instinct Turkey & Chicken Adult Cat Food

    Regular price From €15,99 EUR
    Regular price Sale price From €15,99 EUR
    Unit price €10,66/kg
    ZOOFY EXCLUSIVE
  • Tora Instinct Turkey & Chicken Kitten Food Tora Instinct Turkey & Chicken Kitten Food

    Tora Instinct Turkey & Chicken Kitten Food

    ZOOFY EXCLUSIVE

    Tora Instinct Turkey & Chicken Kitten Food

    Regular price €16,99 EUR
    Regular price Sale price €16,99 EUR
    Unit price €11,33/kg
    ZOOFY EXCLUSIVE
  • Tora Instinct Duck Small Breed Adult Dog Food Tora Instinct Duck Small Breed Adult Dog Food

    Tora Instinct Duck Small Breed Adult Dog Food

    ZOOFY EXCLUSIVE

    Tora Instinct Duck Small Breed Adult Dog Food

    Regular price From €17,99 EUR
    Regular price Sale price From €17,99 EUR
    Unit price €9,00/kg
    ZOOFY EXCLUSIVE
  • Tora Instinct Chicken Small Breed Adult Dog Food Tora Instinct Chicken Small Breed Adult Dog Food

    Tora Instinct Chicken Small Breed Adult Dog Food

    ZOOFY EXCLUSIVE

    Tora Instinct Chicken Small Breed Adult Dog Food

    Regular price From €17,99 EUR
    Regular price Sale price From €17,99 EUR
    Unit price €9,00/kg
    ZOOFY EXCLUSIVE
  • Tora Instinct Salmon Small Breed Adult Dog Food Tora Instinct Salmon Small Breed Adult Dog Food

    Tora Instinct Salmon Small Breed Adult Dog Food

    ZOOFY EXCLUSIVE

    Tora Instinct Salmon Small Breed Adult Dog Food

    Regular price From €17,99 EUR
    Regular price Sale price From €17,99 EUR
    Unit price €9,00/kg
    ZOOFY EXCLUSIVE
  • Tora Instinct Lamb Small Breed Adult Dog Food Tora Instinct Lamb Small Breed Adult Dog Food

    Tora Instinct Lamb Small Breed Adult Dog Food

    ZOOFY EXCLUSIVE

    Tora Instinct Lamb Small Breed Adult Dog Food

    Regular price From €17,99 EUR
    Regular price Sale price From €17,99 EUR
    Unit price €9,00/kg
    ZOOFY EXCLUSIVE
  • Tora Instinct Chicken Adult Dog Food Tora Instinct Chicken Adult Dog Food

    Tora Instinct Chicken Adult Dog Food

    ZOOFY EXCLUSIVE

    Tora Instinct Chicken Adult Dog Food

    Regular price From €17,99 EUR
    Regular price Sale price From €17,99 EUR
    Unit price €9,00/kg
    ZOOFY EXCLUSIVE
  • Tora Instinct Angus Beef Adult Dog Food Tora Instinct Angus Beef Adult Dog Food

    Tora Instinct Angus Beef Adult Dog Food

    ZOOFY EXCLUSIVE

    Tora Instinct Angus Beef Adult Dog Food

    Regular price From €17,99 EUR
    Regular price Sale price From €17,99 EUR
    Unit price €9,00/kg
    ZOOFY EXCLUSIVE
  • Tora Instinct Chicken Puppy Dog Food Tora Instinct Chicken Puppy Dog Food

    Tora Instinct Chicken Puppy Dog Food

    ZOOFY EXCLUSIVE

    Tora Instinct Chicken Puppy Dog Food

    5.0 / 5.0

    (1) 1 total reviews

    Regular price From €18,99 EUR
    Regular price Sale price From €18,99 EUR
    Unit price €9,50/kg
    ZOOFY EXCLUSIVE
  • Tora Instinct Salmon Puppy Dog Food Tora Instinct Salmon Puppy Dog Food

    Tora Instinct Salmon Puppy Dog Food

    ZOOFY EXCLUSIVE

    Tora Instinct Salmon Puppy Dog Food

    Regular price From €18,99 EUR
    Regular price Sale price From €18,99 EUR
    Unit price €9,50/kg
    ZOOFY EXCLUSIVE
  • Tora Precision Skin & Coat Adult Cat Food Tora Precision Skin & Coat Adult Cat Food

    Tora Precision Skin & Coat Adult Cat Food

    ZOOFY EXCLUSIVE

    Tora Precision Skin & Coat Adult Cat Food

    5.0 / 5.0

    (1) 1 total reviews

    Regular price From €23,99 EUR
    Regular price Sale price From €23,99 EUR
    Unit price €15,99/kg
    ZOOFY EXCLUSIVE
  • Tora Precision Gastro Adult Cat Food Tora Precision Gastro Adult Cat Food

    Tora Precision Gastro Adult Cat Food

    ZOOFY EXCLUSIVE

    Tora Precision Gastro Adult Cat Food

    Regular price From €23,99 EUR
    Regular price Sale price From €23,99 EUR
    Unit price €15,99/kg
    ZOOFY EXCLUSIVE
  • Tora Precision Urinary Adult Cat Food Tora Precision Urinary Adult Cat Food

    Tora Precision Urinary Adult Cat Food

    ZOOFY EXCLUSIVE

    Tora Precision Urinary Adult Cat Food

    Regular price From €23,99 EUR
    Regular price Sale price From €23,99 EUR
    Unit price €15,99/kg
    ZOOFY EXCLUSIVE
  • Tora Precision Weight Control Adult Dog Food Tora Precision Weight Control Adult Dog Food

    Tora Precision Weight Control Adult Dog Food

    ZOOFY EXCLUSIVE

    Tora Precision Weight Control Adult Dog Food

    Regular price From €21,99 EUR
    Regular price Sale price From €21,99 EUR
    Unit price €14,66/kg
    ZOOFY EXCLUSIVE
  • Tora Precision Skin & Coat Adult Dog Food Tora Precision Skin & Coat Adult Dog Food

    Tora Precision Skin & Coat Adult Dog Food

    ZOOFY EXCLUSIVE

    Tora Precision Skin & Coat Adult Dog Food

    Regular price From €21,99 EUR
    Regular price Sale price From €21,99 EUR
    Unit price €14,66/kg
    ZOOFY EXCLUSIVE
  • Tora Precision Gastro Adult Dog Food Tora Precision Gastro Adult Dog Food

    Tora Precision Gastro Adult Dog Food

    ZOOFY EXCLUSIVE

    Tora Precision Gastro Adult Dog Food

    Regular price From €21,99 EUR
    Regular price Sale price From €21,99 EUR
    Unit price €14,66/kg
    ZOOFY EXCLUSIVE
  • Tora Treats 80% Poultry Treats Tora Treats 80% Poultry Treats

    Tora Treats 80% Poultry Treats

    ZOOFY EXCLUSIVE

    Tora Treats 80% Poultry Treats

    Regular price €5,99 EUR
    Regular price Sale price €5,99 EUR
    ZOOFY EXCLUSIVE
  • Tora Treats 80% Fish Treats Tora Treats 80% Fish Treats

    Tora Treats 80% Fish Treats

    ZOOFY EXCLUSIVE

    Tora Treats 80% Fish Treats

    5.0 / 5.0

    (1) 1 total reviews

    Regular price €5,99 EUR
    Regular price Sale price €5,99 EUR
    ZOOFY EXCLUSIVE
  • 1
  • …
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • Dog 
  • Cat 
  • Bird 
  • Fish 
  • Cartoon rabbit with purple body and orange ears
    Small Animal 
  • Reptile 
1 / of 6
🐾

Welcome to Zoofy

Take 10% off your first order — on us.

WELCOME10
Shop now
  • Facebook
  • Instagram
  • TikTok
Payment methods
  • American Express
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • Visa
© 2026, Zoofy
  • Privacy policy
  • Cancellation policy
  • Refund policy
  • Terms of service
  • Contact information
  • Shipping policy
  • Legal notice
  • Choosing a selection results in a full page refresh.
  • Opens in a new window.