Skip to content
  • Facebook
  • Instagram
  • TikTok

Welcome to Zoofy — 10% off your first order with code WELCOME10

  • Dog
    • Shop All Dog
    • Food
      • Dry Dog Food
      • Wet Dog Food
    • Treats & Chews
    • Toys
    • Walking
    • Beds & Crates
    • Feeding
      • Bowls
      • Slow Feeders
    • Grooming & Hygiene
      • Grooming
      • Hygiene
    • Health & Wellness
    • Training
  • Cat
    • Shop All Cat
    • Food
      • Dry Cat Food
      • Wet Cat Food
      • Kitten Food
    • Treats
    • Toys
    • Litter & Hygiene
    • Beds
    • Scratchers
    • Feeding & Bowls
    • Grooming
    • Health & Wellness
    • Travel & Transport
  • Reptile
    • Shop All Reptile
    • Food & Nutrition
      • Supplements
      • Live & Dried Feed
    • Heating
    • Lighting & UVB
      • Lighting Equipment
      • Reptile Lighting
    • Substrates & Bedding
    • Decor & Habitat
    • Feeding Equipment
    • Humidity & Climate Control
    • Health & Care
    • Vivariums & Housing
  • Bird
    • Shop All Bird
    • Food & Nutrition
      • Bird Seed & Mixes
      • Pellets & Complete Food
      • Soft Food & Egg Food
      • Hand-Rearing Food
      • Supplements & Grit
    • Treats
      • Millet Sprays
      • Treat Sticks & Bars
      • Natural Treats
    • Toys & Enrichment
      • Foraging Toys
      • Chew & Shred Toys
      • Swings, Ladders & Activity Toys
      • Foot Toys
    • Perches & Play Stands
      • Natural Perches
      • Rope & Flexible Perches
      • Play Stands & Gyms
    • Cages & Accessories
      • Bird Cages
      • Cage Stands
      • Cage Covers
      • Travel Carriers
    • Feeding & Drinking
      • Feeders & Bowls
      • Water Drinkers
      • Treat Holders
    • Bedding, Nesting & Hygiene
      • Bird Bedding
      • Nesting Materials
      • Cage Liners
      • Cleaning & Disinfectants
    • Health & Care
      • Grooming & Nail Care
      • Bathing & Misting
      • UV Lighting
    • Shop by Bird
      • Budgie
      • Cockatiel
      • Canary & Finch
      • Parrot & Parakeet
  • Fish
    • Shop All Fish
    • Fish Food
      • Cold Water Fish Food
      • Tropical Fish Food
      • Pond Fish Food
    • Water Care & Testing
    • Filtration
    • Heating
    • Lighting
    • Air Pumps & Accessories
    • Substrate
    • Tanks & Equipment
    • Decor & Plants
      • Aquarium Plants
    • Cleaning
  • Small Animal
    • Shop All Small Animal
    • Food
    • Treats
    • Hay
    • Bedding
    • Toys & Enrichment
    • Feeding
    • Housing
    • Health & Care
  • Brands
    • Shop All Brands
    • Tora
    • GAIN
    • Atlas & Tail
    • VPS
    • Yeowww!
    • Duvoplus
    • Natures Menu
    • KONG
    • Ancol
    • Burns
    • YAKERS
    • McAdams
  • Sale
  • Facebook
  • Instagram
  • TikTok
Zoofy
  • Dog
    • Shop All Dog
    • Food
      • Dry Dog Food
      • Wet Dog Food
    • Treats & Chews
    • Toys
    • Walking
    • Beds & Crates
    • Feeding
      • Bowls
      • Slow Feeders
    • Grooming & Hygiene
      • Grooming
      • Hygiene
    • Health & Wellness
    • Training
  • Cat
    • Shop All Cat
    • Food
      • Dry Cat Food
      • Wet Cat Food
      • Kitten Food
    • Treats
    • Toys
    • Litter & Hygiene
    • Beds
    • Scratchers
    • Feeding & Bowls
    • Grooming
    • Health & Wellness
    • Travel & Transport
  • Reptile
    • Shop All Reptile
    • Food & Nutrition
      • Supplements
      • Live & Dried Feed
    • Heating
    • Lighting & UVB
      • Lighting Equipment
      • Reptile Lighting
    • Substrates & Bedding
    • Decor & Habitat
    • Feeding Equipment
    • Humidity & Climate Control
    • Health & Care
    • Vivariums & Housing
  • Bird
    • Shop All Bird
    • Food & Nutrition
      • Bird Seed & Mixes
      • Pellets & Complete Food
      • Soft Food & Egg Food
      • Hand-Rearing Food
      • Supplements & Grit
    • Treats
      • Millet Sprays
      • Treat Sticks & Bars
      • Natural Treats
    • Toys & Enrichment
      • Foraging Toys
      • Chew & Shred Toys
      • Swings, Ladders & Activity Toys
      • Foot Toys
    • Perches & Play Stands
      • Natural Perches
      • Rope & Flexible Perches
      • Play Stands & Gyms
    • Cages & Accessories
      • Bird Cages
      • Cage Stands
      • Cage Covers
      • Travel Carriers
    • Feeding & Drinking
      • Feeders & Bowls
      • Water Drinkers
      • Treat Holders
    • Bedding, Nesting & Hygiene
      • Bird Bedding
      • Nesting Materials
      • Cage Liners
      • Cleaning & Disinfectants
    • Health & Care
      • Grooming & Nail Care
      • Bathing & Misting
      • UV Lighting
    • Shop by Bird
      • Budgie
      • Cockatiel
      • Canary & Finch
      • Parrot & Parakeet
  • Fish
    • Shop All Fish
    • Fish Food
      • Cold Water Fish Food
      • Tropical Fish Food
      • Pond Fish Food
    • Water Care & Testing
    • Filtration
    • Heating
    • Lighting
    • Air Pumps & Accessories
    • Substrate
    • Tanks & Equipment
    • Decor & Plants
      • Aquarium Plants
    • Cleaning
  • Small Animal
    • Shop All Small Animal
    • Food
    • Treats
    • Hay
    • Bedding
    • Toys & Enrichment
    • Feeding
    • Housing
    • Health & Care
  • Brands
    • Shop All Brands
    • Tora
    • GAIN
    • Atlas & Tail
    • VPS
    • Yeowww!
    • Duvoplus
    • Natures Menu
    • KONG
    • Ancol
    • Burns
    • YAKERS
    • McAdams
  • Sale
Log in Cart

Item added to your cart

View cart
Filter and sort Filter

Filter and sort

Filter

226 products

Remove all
Remove all

226 products

Remove all
  • Ecclesia Premium Dog Harness in pink Ecclesia collar and harness size guide with neck and chest measurements in centimetres

    Ecclesia Premium Dog Harness – Pink

    NEW

    Ecclesia Premium Dog Harness – Pink

    Regular price €49,99 EUR
    Regular price Sale price €49,99 EUR
    NEW
  • Ecclesia Premium Dog Harness in red Dog wearing the red Ecclesia Premium Harness with a matching lead outdoors

    Ecclesia Premium Dog Harness – Red

    NEW

    Ecclesia Premium Dog Harness – Red

    Regular price €49,99 EUR
    Regular price Sale price €49,99 EUR
    NEW
  • Ecclesia Combat Dog Leash in pink Pink Ecclesia Combat Dog Leash attached to a matching collar on a dog outdoors

    Ecclesia Combat Dog Leash – Pink

    NEW

    Ecclesia Combat Dog Leash – Pink

    Regular price €19,99 EUR
    Regular price Sale price €19,99 EUR
    NEW
  • Ecclesia Combat Dog Leash in blue Close-up of the blue Ecclesia Combat Dog Leash clipped to a blue harness on a dog

    Ecclesia Combat Dog Leash – Blue

    NEW

    Ecclesia Combat Dog Leash – Blue

    Regular price €19,99 EUR
    Regular price Sale price €19,99 EUR
    NEW
  • Ecclesia Slip-On Dog Collar in blue Dog wearing the blue Ecclesia Slip-On Collar outdoors

    Ecclesia Slip-On Dog Collar – Blue

    NEW

    Ecclesia Slip-On Dog Collar – Blue

    Regular price €19,99 EUR
    Regular price Sale price €19,99 EUR
    NEW
  • Ecclesia Slip-On Dog Collar in pink Dog wearing the pink Ecclesia Slip-On Collar with a matching pink lead outdoors

    Ecclesia Slip-On Dog Collar – Pink

    NEW

    Ecclesia Slip-On Dog Collar – Pink

    Regular price €19,99 EUR
    Regular price Sale price €19,99 EUR
    NEW
  • Atlas & Tail Bull Pizzle Atlas & Tail Bull Pizzle

    Atlas & Tail Bull Pizzle

    NEW

    Atlas & Tail Bull Pizzle

    Regular price €4,99 EUR
    Regular price Sale price €4,99 EUR
    NEW
  • Atlas & Tail Rabbit Pate Atlas & Tail Rabbit Pate

    Atlas & Tail Rabbit Pate

    NEW

    Atlas & Tail Rabbit Pate

    Regular price From €4,99 EUR
    Regular price Sale price From €4,99 EUR
    NEW
  • Atlas & Tail Beef Bone

    Atlas & Tail Beef Bone

    NEW

    Atlas & Tail Beef Bone

    Regular price €6,99 EUR
    Regular price Sale price €6,99 EUR
    NEW
  • Atlas & Tail Venison Pate Atlas & Tail Venison Pate

    Atlas & Tail Venison Pate

    NEW

    Atlas & Tail Venison Pate

    Regular price From €6,99 EUR
    Regular price Sale price From €6,99 EUR
    NEW
  • Tender Loving Care Duck and Carrot dog sausage 200g wrapped product Tender Loving Care Duck and Carrot sausage serving and ingredients illustration

    Tender Loving Care - Sausage for Dogs - Duck & Carrot - 200g

    NEW

    Tender Loving Care - Sausage for Dogs - Duck & Carrot - 200g

    Regular price €2,99 EUR
    Regular price Sale price €2,99 EUR
    NEW
  • Tender Loving Care Salmon and Broccoli dog sausage 400g wrapped product Tender Loving Care Salmon and Broccoli sausage serving and ingredients illustration

    Tender Loving Care - Sausage for Dogs - Salmon & Broccoli - 400g

    NEW

    Tender Loving Care - Sausage for Dogs - Salmon & Broccoli - 400g

    Regular price €3,99 EUR
    Regular price Sale price €3,99 EUR
    NEW
  • Duvo+ Eco biodegradable poo bags single roll 20 bags Duvo+ Eco biodegradable poo bags single roll alternate view

    Eco Poo Bag Single

    NEW

    Eco Poo Bag Single

    Regular price €0,99 EUR
    Regular price Sale price €0,99 EUR
    Unit price €0,05 each
    NEW
  • Duvoplus TLC Soft Cat Snack Salmon and Tuna 50g Duvo+ TLC Soft Cat Snack Salmon and Tuna 50g

    duvoplus Tender Loving Care Salmon & Tuna Soft Cat Snacks 50g

    NEW

    duvoplus Tender Loving Care Salmon & Tuna Soft Cat Snacks 50g

    Regular price €2,99 EUR
    Regular price Sale price €2,99 EUR
    Unit price €5,98/100g
    NEW
  • duvoplus ECO Corn Clumping Cat Litter 3.5kg front pack duvoplus ECO Corn Clumping Cat Litter 3.5kg natural corn litter

    duvoplus ECO Corn Clumping Cat Litter

    NEW

    duvoplus ECO Corn Clumping Cat Litter

    Regular price €12,99 EUR
    Regular price Sale price €12,99 EUR
    Unit price €3,71/kg
    NEW
  • Back 2 Nature Small Animal Bedding and Litter 30L Back 2 Nature Small Animal Bedding and Litter 30L

    Back-2-Nature 30L

    NEW

    Back-2-Nature 30L

    Regular price €24,99 EUR
    Regular price Sale price €24,99 EUR
    Unit price €0,83/L
    NEW
  • Duvoplus Herbal Hay Tomato 500g Duvo+ Herbal Hay Tomato 500g product image

    Herbal Hay Tomato

    NEW

    Herbal Hay Tomato

    Regular price €4,99 EUR
    Regular price Sale price €4,99 EUR
    Unit price €9,98/kg
    NEW
  • HiLife Skin & Coat Care Lickable Cat Treats HiLife Skin & Coat Care Lickable Cat Treats

    HiLife Skin & Coat Care Lickable Cat Treats

    NEW

    HiLife Skin & Coat Care Lickable Cat Treats

    Regular price €2,99 EUR
    Regular price Sale price €2,99 EUR
    Unit price €3,99/100g
    NEW
  • HiLife Digestive Support Lickable Cat Treats HiLife Digestive Support Lickable Cat Treats

    HiLife Digestive Support Lickable Cat Treats

    NEW

    HiLife Digestive Support Lickable Cat Treats

    Regular price €2,99 EUR
    Regular price Sale price €2,99 EUR
    Unit price €3,99/100g
    NEW
  • YAKERS Peanut Butter & Banana XL Dog Chew YAKERS Peanut Butter and Banana Dog Chew lifestyle image

    YAKERS Peanut Butter & Banana XL Dog Chew

    NEW

    YAKERS Peanut Butter & Banana XL Dog Chew

    Regular price €14,99 EUR
    Regular price Sale price €14,99 EUR
    Unit price €107,07/kg
    NEW
  • YAKERS Original XXL Dog Chew YAKERS Original Dog Chew lifestyle image

    YAKERS Original XXL Dog Chew

    NEW

    YAKERS Original XXL Dog Chew

    Regular price €18,99 EUR
    Regular price Sale price €18,99 EUR
    Unit price €90,43/kg
    NEW
  • YAKERS Original XL Dog Chew YAKERS Original Dog Chew lifestyle image

    YAKERS Original XL Dog Chew

    NEW

    YAKERS Original XL Dog Chew

    Regular price €14,99 EUR
    Regular price Sale price €14,99 EUR
    Unit price €107,07/kg
    NEW
  • YAKERS Original Medium Dog Chew YAKERS Original Dog Chew lifestyle image

    YAKERS Original Medium Dog Chew

    NEW

    YAKERS Original Medium Dog Chew

    Regular price €8,99 EUR
    Regular price Sale price €8,99 EUR
    Unit price €128,43/kg
    NEW
  • Burns Original Fish & Brown Rice dry dog food bag, front view Burns Original Fish & Brown Rice old and new packaging comparison

    Burns Original Fish & Brown Rice Dry Dog Food - 12kg

    NEW

    Burns Original Fish & Brown Rice Dry Dog Food - 12kg

    Regular price €79,99 EUR
    Regular price Sale price €79,99 EUR
    NEW
  • Burns Sensitive Pork & Potato dry dog food bag, front view Burns Sensitive Pork & Potato old and new packaging comparison

    Burns Sensitive Pork & Potato Dry Dog Food - 12kg

    NEW

    Burns Sensitive Pork & Potato Dry Dog Food - 12kg

    Regular price €82,99 EUR
    Regular price Sale price €82,99 EUR
    NEW
  • Burns Original Chicken & Brown Rice dry dog food bag, front view Burns Original Chicken & Brown Rice old and new packaging comparison

    Burns Original Chicken & Brown Rice Dry Dog Food - 12kg

    NEW

    Burns Original Chicken & Brown Rice Dry Dog Food - 12kg

    Regular price €79,99 EUR
    Regular price Sale price €79,99 EUR
    NEW
  • Burns Sensitive Pork & Potato dry dog food bag, front view Burns Sensitive Pork & Potato old and new packaging comparison

    Burns Sensitive Pork & Potato Dry Dog Food - 2kg

    NEW

    Burns Sensitive Pork & Potato Dry Dog Food - 2kg

    Regular price €18,99 EUR
    Regular price Sale price €18,99 EUR
    NEW
  • Burns Toy & Small Breed Chicken & Rice dry dog food bag, front view Burns Toy & Small Breed Chicken & Rice old and new packaging comparison

    Burns Toy & Small Breed Chicken & Rice Dry Dog Food - 2kg

    NEW

    Burns Toy & Small Breed Chicken & Rice Dry Dog Food - 2kg

    Regular price €17,99 EUR
    Regular price Sale price €17,99 EUR
    NEW
  • Burns Original Chicken & Brown Rice dry dog food bag, front view Burns Original Chicken & Brown Rice old and new packaging comparison

    Burns Original Chicken & Brown Rice Dry Dog Food - 2kg

    NEW

    Burns Original Chicken & Brown Rice Dry Dog Food - 2kg

    Regular price €17,99 EUR
    Regular price Sale price €17,99 EUR
    NEW
  • Burns Original Fish & Brown Rice dry dog food bag, front view Burns Original Fish & Brown Rice old and new packaging comparison

    Burns Original Fish & Brown Rice Dry Dog Food - 2kg

    NEW

    Burns Original Fish & Brown Rice Dry Dog Food - 2kg

    Regular price €17,99 EUR
    Regular price Sale price €17,99 EUR
    NEW
  • Whistler's Small Breeds Chicken dry dog food 2kg bag lifestyle image Whistler's Small Breeds Chicken dry dog food bag product view

    Whistler's Small Breeds Dry Dog Food - 2kg

    NEW

    Whistler's Small Breeds Dry Dog Food - 2kg

    Regular price €11,99 EUR
    Regular price Sale price €11,99 EUR
    NEW
  • Misty & Bluey Chicken Creamies Sticks 5 x 15g Back of Misty & Bluey Chicken Creamies Sticks 5 x 15g pack with ingredients and feeding guidance

    Misty & Bluey Chicken Creamies Sticks 5 x 15g

    NEW

    Misty & Bluey Chicken Creamies Sticks 5 x 15g

    Regular price €1,99 EUR
    Regular price Sale price €1,99 EUR
    Unit price €2,65/100g
    NEW
  • Misty & Bluey Tuna Fillets Cat Treats 30g Back of Misty & Bluey Tuna Fillets 30g pack with ingredients and feeding guidance

    Misty & Bluey Tuna Fillets Cat Treats 30g

    NEW

    Misty & Bluey Tuna Fillets Cat Treats 30g

    Regular price €1,99 EUR
    Regular price Sale price €1,99 EUR
    Unit price €6,63/100g
    NEW
  • Misty & Bluey Tuna & Salmon Flakes Cat Treats 50g Back of Misty & Bluey Tuna & Salmon Flakes 50g pack with ingredients and feeding guidance

    Misty & Bluey Tuna & Salmon Flakes Cat Treats 50g

    NEW

    Misty & Bluey Tuna & Salmon Flakes Cat Treats 50g

    Regular price €1,99 EUR
    Regular price Sale price €1,99 EUR
    Unit price €3,98/100g
    NEW
  • McAdams Awards Roast Turkey with Cranberry and Sage 150g pack McAdams Awards Roast Turkey cranberry and sage treats with pack

    McAdams Awards Free Range Roast Turkey Dog Treats with Cranberry & Sage - 150g

    NEW

    McAdams Awards Free Range Roast Turkey Dog Treats with Cranberry & Sage - 150g

    Regular price €7,99 EUR
    Regular price Sale price €7,99 EUR
    NEW
  • Misty and Bluey Duck Steaks dog treats 70g pack front Misty and Bluey Duck Steaks 70g pack back

    Misty & Bluey Duck Fillet Steak Dog Treats - 70g

    NEW

    Misty & Bluey Duck Fillet Steak Dog Treats - 70g

    Regular price €2,99 EUR
    Regular price Sale price €2,99 EUR
    NEW
  • 1
  • 2
  • 3
  • …
  • 7
  • Dog 
  • Cat 
  • Bird 
  • Fish 
  • Cartoon rabbit with purple body and orange ears
    Small Animal 
  • Reptile 
1 / of 6
🐾

Welcome to Zoofy

Take 10% off your first order — on us.

WELCOME10
Shop now
  • Facebook
  • Instagram
  • TikTok
Payment methods
  • American Express
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • Visa
© 2026, Zoofy
  • Privacy policy
  • Cancellation policy
  • Refund policy
  • Terms of service
  • Contact information
  • Shipping policy
  • Legal notice
  • Choosing a selection results in a full page refresh.
  • Opens in a new window.