Skip to content
  • Facebook
  • Instagram
  • TikTok

Welcome to Zoofy — 10% off your first order with code WELCOME10

  • Dog
    • Shop All Dog
    • Food
      • Dry Dog Food
      • Wet Dog Food
    • Treats & Chews
    • Toys
    • Walking
    • Beds & Crates
    • Feeding
      • Bowls
      • Slow Feeders
    • Grooming & Hygiene
      • Grooming
      • Hygiene
    • Health & Wellness
    • Training
  • Cat
    • Shop All Cat
    • Food
      • Dry Cat Food
      • Wet Cat Food
      • Kitten Food
    • Treats
    • Toys
    • Litter & Hygiene
    • Beds
    • Scratchers
    • Feeding & Bowls
    • Grooming
    • Health & Wellness
    • Travel & Transport
  • Reptile
    • Shop All Reptile
    • Food & Nutrition
      • Supplements
      • Live & Dried Feed
    • Heating
    • Lighting & UVB
      • Lighting Equipment
      • Reptile Lighting
    • Substrates & Bedding
    • Decor & Habitat
    • Feeding Equipment
    • Humidity & Climate Control
    • Health & Care
    • Vivariums & Housing
  • Bird
    • Shop All Bird
    • Food & Nutrition
      • Bird Seed & Mixes
      • Pellets & Complete Food
      • Soft Food & Egg Food
      • Hand-Rearing Food
      • Supplements & Grit
    • Treats
      • Millet Sprays
      • Treat Sticks & Bars
      • Natural Treats
    • Toys & Enrichment
      • Foraging Toys
      • Chew & Shred Toys
      • Swings, Ladders & Activity Toys
      • Foot Toys
    • Perches & Play Stands
      • Natural Perches
      • Rope & Flexible Perches
      • Play Stands & Gyms
    • Cages & Accessories
      • Bird Cages
      • Cage Stands
      • Cage Covers
      • Travel Carriers
    • Feeding & Drinking
      • Feeders & Bowls
      • Water Drinkers
      • Treat Holders
    • Bedding, Nesting & Hygiene
      • Bird Bedding
      • Nesting Materials
      • Cage Liners
      • Cleaning & Disinfectants
    • Health & Care
      • Grooming & Nail Care
      • Bathing & Misting
      • UV Lighting
    • Shop by Bird
      • Budgie
      • Cockatiel
      • Canary & Finch
      • Parrot & Parakeet
  • Fish
    • Shop All Fish
    • Fish Food
      • Cold Water Fish Food
      • Tropical Fish Food
      • Pond Fish Food
    • Water Care & Testing
    • Filtration
    • Heating
    • Lighting
    • Air Pumps & Accessories
    • Substrate
    • Tanks & Equipment
    • Decor & Plants
      • Aquarium Plants
    • Cleaning
  • Small Animal
    • Shop All Small Animal
    • Food
    • Treats
    • Hay
    • Bedding
    • Toys & Enrichment
    • Feeding
    • Housing
    • Health & Care
  • Brands
    • Shop All Brands
    • Tora
    • GAIN
    • Atlas & Tail
    • VPS
    • Yeowww!
    • Duvoplus
    • Natures Menu
    • KONG
    • Ancol
    • Burns
    • YAKERS
    • McAdams
  • Sale
  • Facebook
  • Instagram
  • TikTok
Zoofy
  • Dog
    • Shop All Dog
    • Food
      • Dry Dog Food
      • Wet Dog Food
    • Treats & Chews
    • Toys
    • Walking
    • Beds & Crates
    • Feeding
      • Bowls
      • Slow Feeders
    • Grooming & Hygiene
      • Grooming
      • Hygiene
    • Health & Wellness
    • Training
  • Cat
    • Shop All Cat
    • Food
      • Dry Cat Food
      • Wet Cat Food
      • Kitten Food
    • Treats
    • Toys
    • Litter & Hygiene
    • Beds
    • Scratchers
    • Feeding & Bowls
    • Grooming
    • Health & Wellness
    • Travel & Transport
  • Reptile
    • Shop All Reptile
    • Food & Nutrition
      • Supplements
      • Live & Dried Feed
    • Heating
    • Lighting & UVB
      • Lighting Equipment
      • Reptile Lighting
    • Substrates & Bedding
    • Decor & Habitat
    • Feeding Equipment
    • Humidity & Climate Control
    • Health & Care
    • Vivariums & Housing
  • Bird
    • Shop All Bird
    • Food & Nutrition
      • Bird Seed & Mixes
      • Pellets & Complete Food
      • Soft Food & Egg Food
      • Hand-Rearing Food
      • Supplements & Grit
    • Treats
      • Millet Sprays
      • Treat Sticks & Bars
      • Natural Treats
    • Toys & Enrichment
      • Foraging Toys
      • Chew & Shred Toys
      • Swings, Ladders & Activity Toys
      • Foot Toys
    • Perches & Play Stands
      • Natural Perches
      • Rope & Flexible Perches
      • Play Stands & Gyms
    • Cages & Accessories
      • Bird Cages
      • Cage Stands
      • Cage Covers
      • Travel Carriers
    • Feeding & Drinking
      • Feeders & Bowls
      • Water Drinkers
      • Treat Holders
    • Bedding, Nesting & Hygiene
      • Bird Bedding
      • Nesting Materials
      • Cage Liners
      • Cleaning & Disinfectants
    • Health & Care
      • Grooming & Nail Care
      • Bathing & Misting
      • UV Lighting
    • Shop by Bird
      • Budgie
      • Cockatiel
      • Canary & Finch
      • Parrot & Parakeet
  • Fish
    • Shop All Fish
    • Fish Food
      • Cold Water Fish Food
      • Tropical Fish Food
      • Pond Fish Food
    • Water Care & Testing
    • Filtration
    • Heating
    • Lighting
    • Air Pumps & Accessories
    • Substrate
    • Tanks & Equipment
    • Decor & Plants
      • Aquarium Plants
    • Cleaning
  • Small Animal
    • Shop All Small Animal
    • Food
    • Treats
    • Hay
    • Bedding
    • Toys & Enrichment
    • Feeding
    • Housing
    • Health & Care
  • Brands
    • Shop All Brands
    • Tora
    • GAIN
    • Atlas & Tail
    • VPS
    • Yeowww!
    • Duvoplus
    • Natures Menu
    • KONG
    • Ancol
    • Burns
    • YAKERS
    • McAdams
  • Sale
Log in Cart

Item added to your cart

View cart
Filter and sort Filter

Filter and sort

Filter

226 products

Remove all
Remove all

226 products

Remove all
  • Assorted Yeowww Kitten Mitten catnip toys on a transparent background Adult cat watching an assortment of exact Yeowww Kitten Mitten catnip toys

    Yeowww! Kitten Mitten Catnip Toy

    NEW

    Yeowww! Kitten Mitten Catnip Toy

    Regular price €5,99 EUR
    Regular price Sale price €5,99 EUR
    Unit price €5,99 each
    NEW
  • Excellent Pets Dog Salmon Oil 500ml twin-neck bottle Excellent Pets Dog Salmon Oil 500ml bottle beside a dog and feeding bowl

    Excellent Pets Dog Salmon Oil 500ml

    NEW

    Excellent Pets Dog Salmon Oil 500ml

    Regular price €14,99 EUR
    Regular price Sale price €14,99 EUR
    Unit price €29,98/1000ml
    NEW
  • Excellent Pets Cat Salmon Oil 250ml twin-neck bottle Excellent Pets Cat Salmon Oil 250ml bottle beside a cat and feeding bowl

    Excellent Pets Cat Salmon Oil 250ml

    NEW

    Excellent Pets Cat Salmon Oil 250ml

    Regular price €10,99 EUR
    Regular price Sale price €10,99 EUR
    Unit price €43,96/1000ml
    NEW
  • Large All For Paws Classic Comfort rectangular cardboard cat scratcher Adult cat stretching and scratching on the large Classic Comfort cardboard scratcher

    All For Paws Classic Comfort Cat Scratcher

    NEW

    All For Paws Classic Comfort Cat Scratcher

    Regular price From €4,99 EUR
    Regular price Sale price From €4,99 EUR
    Unit price €4,99 each
    NEW
  • Pawise lint roller with fitted adhesive roll and replacement roll Pawise lint roller kit beside a dog and a dark sofa with visible pet hair

    Pawise Lint Roller with Replacement Roll

    NEW

    Pawise Lint Roller with Replacement Roll

    Regular price €2,99 EUR
    Regular price Sale price €2,99 EUR
    Unit price €2,99 each
    NEW
  • Animology Paws and Nose Balm 50ml tube on a transparent background Dog beside an open Animology Paws and Nose Balm tube during supervised paw care

    Animology Paws & Nose Balm 50ml

    NEW

    Animology Paws & Nose Balm 50ml

    Regular price €9,99 EUR
    Regular price Sale price €9,99 EUR
    Unit price €19,98/100ml
    NEW
  • Pink Eat Slow Live Longer honeycomb dog lick mat on a transparent background Dog licking a pink honeycomb lick mat fixed safely to a tiled wall

    Eat Slow Live Longer Honeycomb Dog Lick Mat

    NEW

    Eat Slow Live Longer Honeycomb Dog Lick Mat

    Regular price €5,99 EUR
    Regular price Sale price €5,99 EUR
    Unit price €5,99 each
    NEW
  • Whimzees Stix Dental Chew Whimzees Stix Dental Chew

    Whimzees Stix Dental Chew

    BEST SELLER

    Whimzees Stix Dental Chew

    Regular price From €1,99 EUR
    Regular price Sale price From €1,99 EUR
    Unit price €66,33/kg
    BEST SELLER
  • WHIMZEES Toothbrush Dental Chew Small 15g Whimzees Toothbrush Dental Chew

    Whimzees Toothbrush Dental Chew

    Whimzees Toothbrush Dental Chew

    Regular price €0,99 EUR
    Regular price Sale price €0,99 EUR
    Unit price €66,00/kg
  • Supreme Stickles Small Animal Treats Supreme Stickles Small Animal Treats

    Supreme Stickles Small Animal Treats

    Supreme Stickles Small Animal Treats

    Regular price €3,99 EUR
    Regular price Sale price €3,99 EUR
    Unit price €2,00 each
  • Supreme Selective Timothy Hay Supreme Selective Timothy Hay

    Supreme Selective Timothy Hay

    Supreme Selective Timothy Hay

    Regular price €19,99 EUR
    Regular price Sale price €19,99 EUR
    Unit price €10,00/kg
  • Supreme Science Selective Junior Rabbit Food Supreme Science Selective Junior Rabbit Food

    Supreme Science Selective Junior Rabbit Food

    Supreme Science Selective Junior Rabbit Food

    Regular price From €8,99 EUR
    Regular price Sale price From €8,99 EUR
    Unit price €5,99/kg
  • Supreme Selective Naturals Grain Free Rabbit Food Supreme Selective Naturals Grain Free Rabbit Food

    Supreme Selective Naturals Grain Free Rabbit Food

    Supreme Selective Naturals Grain Free Rabbit Food

    Regular price €9,99 EUR
    Regular price Sale price €9,99 EUR
    Unit price €6,66/kg
  • Supreme Science Selective Adult Rabbit Food 1.5kg Supreme Science Selective Adult Rabbit Food with nuggets

    Supreme Science Selective Rabbit Food

    Supreme Science Selective Rabbit Food

    5.0 / 5.0

    (1) 1 total reviews

    Regular price €8,99 EUR
    Regular price Sale price €8,99 EUR
    Unit price €5,99/kg
  • Antos Natural Split Stagbar Dog Chew Antos Natural Split Stagbar Dog Chew

    Antos Natural Split Stagbar Dog Chew

    Antos Natural Split Stagbar Dog Chew

    Regular price From €8,99 EUR
    Regular price Sale price From €8,99 EUR
    Unit price €8,99 each
  • Pet Munchies Chicken Twists Dog Treats Pet Munchies Chicken Twists Dog Treats

    Pet Munchies Chicken Twists Dog Treats

    BEST SELLER

    Pet Munchies Chicken Twists Dog Treats

    Regular price From €5,99 EUR
    Regular price Sale price From €5,99 EUR
    Unit price €74,88/kg
    BEST SELLER
  • Pet Munchies Liver & Chicken Training Treats Pet Munchies Liver & Chicken Training Treats

    Pet Munchies Liver & Chicken Training Treats

    Pet Munchies Liver & Chicken Training Treats

    Regular price From €2,99 EUR
    Regular price Sale price From €2,99 EUR
    Unit price €59,80/kg
  • Pet Munchies Duck Strips Dog Treats 90g Pet Munchies Duck Strips

    Pet Munchies Duck Strips

    BEST SELLER

    Pet Munchies Duck Strips

    Regular price From €5,99 EUR
    Regular price Sale price From €5,99 EUR
    Unit price €66,56/kg
    BEST SELLER
  • Blue River Watermelon Burst Complete Gecko Food 60g Blue River Mango Madness Complete Gecko Food 60g

    Blue River Complete Gecko Food

    Blue River Complete Gecko Food

    Regular price €14,99 EUR
    Regular price Sale price €14,99 EUR
    Unit price €249,83/kg
  • ProRep VivClean

    ProRep VivClean

    ProRep VivClean

    Regular price €11,99 EUR
    Regular price Sale price €11,99 EUR
    Unit price €15,99/L
  • ProRep Plastic Reptile Feeding Tongs 10cm ProRep 10cm plastic feeding tongs in their retail packaging

    ProRep Plastic Reptile Feeding Tongs 10cm

    ProRep Plastic Reptile Feeding Tongs 10cm

    Regular price €4,99 EUR
    Regular price Sale price €4,99 EUR
    Unit price €4,99 each
  • ProRep Aspen Bedding ProRep Aspen Bedding 10L

    ProRep Aspen Bedding

    ProRep Aspen Bedding

    Regular price €9,99 EUR
    Regular price Sale price €9,99 EUR
    Unit price €1,00/L
  • ProRep Hemp Bedding ProRep Hemp Bedding

    ProRep Hemp Bedding

    ProRep Hemp Bedding

    Regular price €9,99 EUR
    Regular price Sale price €9,99 EUR
    Unit price €1,00/L
  • ProRep Coco Husk Brick ProRep Coco Husk Brick

    ProRep Coco Husk Brick

    ProRep Coco Husk Brick

    Regular price €5,99 EUR
    Regular price Sale price €5,99 EUR
    Unit price €9,22/kg
  • Aquarian Goldfish Food Flakes Aquarian Goldfish Food Flakes

    Aquarian Goldfish Food Flakes

    Aquarian Goldfish Food Flakes

    Regular price From €4,99 EUR
    Regular price Sale price From €4,99 EUR
    Unit price €199,60/kg
  • Natures Menu Beef & Pork Meaty Dog Treats 50g Natures Menu Dog Treats

    Natures Menu Dog Treats

    Natures Menu Dog Treats

    Regular price €3,99 EUR
    Regular price Sale price €3,99 EUR
    Unit price €79,80/kg
  • Natures Menu Chicken & Pork Puppy Treats 50g front pack Natures Menu Puppy Treats

    Natures Menu Puppy Treats

    Natures Menu Puppy Treats

    Regular price €3,99 EUR
    Regular price Sale price €3,99 EUR
    Unit price €79,80/kg
  • Country Hunter Dog Food Pouches Country Hunter Dog Food Pouches

    Country Hunter Dog Food Pouches

    Country Hunter Dog Food Pouches

    Regular price From €2,49 EUR
    Regular price Sale price From €2,49 EUR
  • Nibblots Small Animal Treats Nibblots Small Animal Treats

    Nibblots Small Animal Treats

    Nibblots Small Animal Treats

    5.0 / 5.0

    (1) 1 total reviews

    Regular price €2,99 EUR
    Regular price Sale price €2,99 EUR
    Unit price €99,67/kg
  • KONG ZoomGroom KONG ZoomGroom

    KONG ZoomGroom

    KONG ZoomGroom

    Regular price €12,99 EUR
    Regular price Sale price €12,99 EUR
    Unit price €12,99 each
  • KONG Classic Red Dog Toy KONG Classic Red Dog Toy natural rubber

    KONG Classic Red Dog Toy

    KONG Classic Red Dog Toy

    Regular price From €9,99 EUR
    Regular price Sale price From €9,99 EUR
    Unit price €11,99 each
  • Ancol Ergo Cat Nail Clipper Ancol Ergo Cat Nail Clipper

    Ancol Ergo Cat Nail Clipper

    Ancol Ergo Cat Nail Clipper

    Regular price €8,99 EUR
    Regular price Sale price €8,99 EUR
    Unit price €8,99 each
  • Natures Menu Cat Beef & Chicken Natures Menu Cat Beef & Chicken

    Natures Menu Cat Beef & Chicken

    BEST SELLER

    Natures Menu Cat Beef & Chicken

    Regular price €1,89 EUR
    Regular price Sale price €1,89 EUR
    Unit price €22,24/kg
    BEST SELLER
  • Applaws Tuna Fillet with Salmon in Jelly Applaws Tuna Fillet with Salmon in Jelly

    Applaws Tuna Fillet with Salmon in Jelly

    Applaws Tuna Fillet with Salmon in Jelly

    Regular price €1,89 EUR
    Regular price Sale price €1,89 EUR
    Unit price €27,00/kg
  • A can of Grandorf Natural & Healthy Chicken in Broth wet cat food, featuring a beige and green label with a photo of chicken pieces on a dark plate. Grandorf Chicken Breast Adult Cat Food

    Grandorf Chicken Breast Adult Cat Food

    Grandorf Chicken Breast Adult Cat Food

    Regular price €1,99 EUR
    Regular price Sale price €1,99 EUR
    Unit price €28,43/kg
  • The Holistic Hound Calm K9 The Holistic Hound Calm K9

    The Holistic Hound Calm K9

    The Holistic Hound Calm K9

    5.0 / 5.0

    (1) 1 total reviews

    Regular price €34,99 EUR
    Regular price Sale price €34,99 EUR
    Unit price €0,07/ml
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • …
  • 7
  • Dog 
  • Cat 
  • Bird 
  • Fish 
  • Cartoon rabbit with purple body and orange ears
    Small Animal 
  • Reptile 
1 / of 6
🐾

Welcome to Zoofy

Take 10% off your first order — on us.

WELCOME10
Shop now
  • Facebook
  • Instagram
  • TikTok
Payment methods
  • American Express
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • Visa
© 2026, Zoofy
  • Privacy policy
  • Cancellation policy
  • Refund policy
  • Terms of service
  • Contact information
  • Shipping policy
  • Legal notice
  • Choosing a selection results in a full page refresh.
  • Opens in a new window.