Skip to content
  • Facebook
  • Instagram
  • TikTok

Welcome to Zoofy — 10% off your first order with code WELCOME10

  • Dog
    • Shop All Dog
    • Food
      • Dry Dog Food
      • Wet Dog Food
    • Treats & Chews
    • Toys
    • Walking
    • Beds & Crates
    • Feeding
      • Bowls
      • Slow Feeders
    • Grooming & Hygiene
      • Grooming
      • Hygiene
    • Health & Wellness
    • Training
  • Cat
    • Shop All Cat
    • Food
      • Dry Cat Food
      • Wet Cat Food
      • Kitten Food
    • Treats
    • Toys
    • Litter & Hygiene
    • Beds
    • Scratchers
    • Feeding & Bowls
    • Grooming
    • Health & Wellness
    • Travel & Transport
  • Reptile
    • Shop All Reptile
    • Food & Nutrition
      • Supplements
      • Live & Dried Feed
    • Heating
    • Lighting & UVB
      • Lighting Equipment
      • Reptile Lighting
    • Substrates & Bedding
    • Decor & Habitat
    • Feeding Equipment
    • Humidity & Climate Control
    • Health & Care
    • Vivariums & Housing
  • Bird
    • Shop All Bird
    • Food & Nutrition
      • Bird Seed & Mixes
      • Pellets & Complete Food
      • Soft Food & Egg Food
      • Hand-Rearing Food
      • Supplements & Grit
    • Treats
      • Millet Sprays
      • Treat Sticks & Bars
      • Natural Treats
    • Toys & Enrichment
      • Foraging Toys
      • Chew & Shred Toys
      • Swings, Ladders & Activity Toys
      • Foot Toys
    • Perches & Play Stands
      • Natural Perches
      • Rope & Flexible Perches
      • Play Stands & Gyms
    • Cages & Accessories
      • Bird Cages
      • Cage Stands
      • Cage Covers
      • Travel Carriers
    • Feeding & Drinking
      • Feeders & Bowls
      • Water Drinkers
      • Treat Holders
    • Bedding, Nesting & Hygiene
      • Bird Bedding
      • Nesting Materials
      • Cage Liners
      • Cleaning & Disinfectants
    • Health & Care
      • Grooming & Nail Care
      • Bathing & Misting
      • UV Lighting
    • Shop by Bird
      • Budgie
      • Cockatiel
      • Canary & Finch
      • Parrot & Parakeet
  • Fish
    • Shop All Fish
    • Fish Food
      • Cold Water Fish Food
      • Tropical Fish Food
      • Pond Fish Food
    • Water Care & Testing
    • Filtration
    • Heating
    • Lighting
    • Air Pumps & Accessories
    • Substrate
    • Tanks & Equipment
    • Decor & Plants
      • Aquarium Plants
    • Cleaning
  • Small Animal
    • Shop All Small Animal
    • Food
    • Treats
    • Hay
    • Bedding
    • Toys & Enrichment
    • Feeding
    • Housing
    • Health & Care
  • Brands
    • Shop All Brands
    • Tora
    • GAIN
    • Atlas & Tail
    • VPS
    • Yeowww!
    • Duvoplus
    • Natures Menu
    • KONG
    • Ancol
    • Burns
    • YAKERS
    • McAdams
  • Sale
  • Facebook
  • Instagram
  • TikTok
Zoofy
  • Dog
    • Shop All Dog
    • Food
      • Dry Dog Food
      • Wet Dog Food
    • Treats & Chews
    • Toys
    • Walking
    • Beds & Crates
    • Feeding
      • Bowls
      • Slow Feeders
    • Grooming & Hygiene
      • Grooming
      • Hygiene
    • Health & Wellness
    • Training
  • Cat
    • Shop All Cat
    • Food
      • Dry Cat Food
      • Wet Cat Food
      • Kitten Food
    • Treats
    • Toys
    • Litter & Hygiene
    • Beds
    • Scratchers
    • Feeding & Bowls
    • Grooming
    • Health & Wellness
    • Travel & Transport
  • Reptile
    • Shop All Reptile
    • Food & Nutrition
      • Supplements
      • Live & Dried Feed
    • Heating
    • Lighting & UVB
      • Lighting Equipment
      • Reptile Lighting
    • Substrates & Bedding
    • Decor & Habitat
    • Feeding Equipment
    • Humidity & Climate Control
    • Health & Care
    • Vivariums & Housing
  • Bird
    • Shop All Bird
    • Food & Nutrition
      • Bird Seed & Mixes
      • Pellets & Complete Food
      • Soft Food & Egg Food
      • Hand-Rearing Food
      • Supplements & Grit
    • Treats
      • Millet Sprays
      • Treat Sticks & Bars
      • Natural Treats
    • Toys & Enrichment
      • Foraging Toys
      • Chew & Shred Toys
      • Swings, Ladders & Activity Toys
      • Foot Toys
    • Perches & Play Stands
      • Natural Perches
      • Rope & Flexible Perches
      • Play Stands & Gyms
    • Cages & Accessories
      • Bird Cages
      • Cage Stands
      • Cage Covers
      • Travel Carriers
    • Feeding & Drinking
      • Feeders & Bowls
      • Water Drinkers
      • Treat Holders
    • Bedding, Nesting & Hygiene
      • Bird Bedding
      • Nesting Materials
      • Cage Liners
      • Cleaning & Disinfectants
    • Health & Care
      • Grooming & Nail Care
      • Bathing & Misting
      • UV Lighting
    • Shop by Bird
      • Budgie
      • Cockatiel
      • Canary & Finch
      • Parrot & Parakeet
  • Fish
    • Shop All Fish
    • Fish Food
      • Cold Water Fish Food
      • Tropical Fish Food
      • Pond Fish Food
    • Water Care & Testing
    • Filtration
    • Heating
    • Lighting
    • Air Pumps & Accessories
    • Substrate
    • Tanks & Equipment
    • Decor & Plants
      • Aquarium Plants
    • Cleaning
  • Small Animal
    • Shop All Small Animal
    • Food
    • Treats
    • Hay
    • Bedding
    • Toys & Enrichment
    • Feeding
    • Housing
    • Health & Care
  • Brands
    • Shop All Brands
    • Tora
    • GAIN
    • Atlas & Tail
    • VPS
    • Yeowww!
    • Duvoplus
    • Natures Menu
    • KONG
    • Ancol
    • Burns
    • YAKERS
    • McAdams
  • Sale
Log in Cart

Item added to your cart

View cart
Filter and sort Filter

Filter and sort

Filter

54 products

Remove all
Remove all

54 products

Remove all
  • Collagen Donut Chicken Chicken collagen donut dog chew detail

    Collagen Donut Chicken

    BEST SELLER

    Collagen Donut Chicken

    Regular price €3,50 EUR
    Regular price Sale price €3,50 EUR
    Unit price €3,50 each
    BEST SELLER
  • Whimzees Stix Dental Chew Whimzees Stix Dental Chew

    Whimzees Stix Dental Chew

    BEST SELLER

    Whimzees Stix Dental Chew

    Regular price From €1,99 EUR
    Regular price Sale price From €1,99 EUR
    Unit price €66,33/kg
    BEST SELLER
  • Tora Treats 80% Poultry Treats Tora Treats 80% Poultry Treats

    Tora Treats 80% Poultry Treats

    ZOOFY EXCLUSIVE

    Tora Treats 80% Poultry Treats

    Regular price €5,99 EUR
    Regular price Sale price €5,99 EUR
    ZOOFY EXCLUSIVE
  • Beef Trachea Dog Chew Two natural beef trachea dog chews 15cm

    Beef Trachea Dog Chew

    BEST SELLER

    Beef Trachea Dog Chew

    Regular price From €1,50 EUR
    Regular price Sale price From €1,50 EUR
    Unit price €3,50 each
    BEST SELLER
  • Single natural pig ear dog chew on a white background Natural pig ear dog chews on a white background

    Natural Pig Ear Dog Chew

    BEST SELLER

    Natural Pig Ear Dog Chew

    Regular price €1,45 EUR
    Regular price Sale price €1,45 EUR
    Unit price €1,45 each
    BEST SELLER
  • Tora Treats 80% Fish Treats Tora Treats 80% Fish Treats

    Tora Treats 80% Fish Treats

    ZOOFY EXCLUSIVE

    Tora Treats 80% Fish Treats

    5.0 / 5.0

    (1) 1 total reviews

    Regular price €5,99 EUR
    Regular price Sale price €5,99 EUR
    ZOOFY EXCLUSIVE
  • Pet Munchies Duck Strips Dog Treats 90g Pet Munchies Duck Strips

    Pet Munchies Duck Strips

    BEST SELLER

    Pet Munchies Duck Strips

    Regular price From €5,99 EUR
    Regular price Sale price From €5,99 EUR
    Unit price €66,56/kg
    BEST SELLER
  • Atlas & Tail Boar Chews Atlas & Tail Boar Chews showing the natural boar skin texture

    Atlas & Tail Boar Chews

    Sold out

    Atlas & Tail Boar Chews

    Regular price €7,50 EUR
    Regular price Sale price €7,50 EUR
    Unit price €37,50/kg
    Sold out
  • Atlas & Tail Beef Plaits Atlas & Tail Beef Plaits

    Atlas & Tail Beef Plaits

    Sold out

    Atlas & Tail Beef Plaits

    5.0 / 5.0

    (1) 1 total reviews

    Regular price €6,99 EUR
    Regular price Sale price €6,99 EUR
    Sold out
  • Tora Treats Calming Treats Tora Treats Calming Treats

    Tora Treats Calming Treats

    ZOOFY EXCLUSIVE

    Tora Treats Calming Treats

    Regular price €5,99 EUR
    Regular price Sale price €5,99 EUR
    ZOOFY EXCLUSIVE
  • Pet Munchies Chicken Twists Dog Treats Pet Munchies Chicken Twists Dog Treats

    Pet Munchies Chicken Twists Dog Treats

    BEST SELLER

    Pet Munchies Chicken Twists Dog Treats

    Regular price From €5,99 EUR
    Regular price Sale price From €5,99 EUR
    Unit price €74,88/kg
    BEST SELLER
  • Atlas & Tail Beef Hooves

    Atlas & Tail Beef Hooves

    BEST SELLER

    Atlas & Tail Beef Hooves

    Regular price €1,99 EUR
    Regular price Sale price €1,99 EUR
    Unit price €1,99 each
    BEST SELLER
  • Atlas & Tail Beef Chews Atlas & Tail Beef Chews showing the natural beef skin texture

    Atlas & Tail Beef Chews

    Sold out

    Atlas & Tail Beef Chews

    Regular price €6,99 EUR
    Regular price Sale price €6,99 EUR
    Unit price €34,95/kg
    Sold out
  • Atlas & Tail Boar Cubes Atlas & Tail Boar Cubes

    Atlas & Tail Boar Cubes

    BEST SELLER

    Atlas & Tail Boar Cubes

    Regular price €6,99 EUR
    Regular price Sale price €6,99 EUR
    Unit price €69,90/kg
    BEST SELLER
  • DREAMIES Catnip flavour cat treats 60g packet DREAMIES cat treats crunchy outside soft inside size illustration

    DREAMIES Cat Treats with Irresistible Catnip Flavour - 60g

    NEW

    DREAMIES Cat Treats with Irresistible Catnip Flavour - 60g

    Regular price €2,99 EUR
    Regular price Sale price €2,99 EUR
    NEW
  • Misty & Bluey Tuna & Salmon Flakes Cat Treats 50g Back of Misty & Bluey Tuna & Salmon Flakes 50g pack with ingredients and feeding guidance

    Misty & Bluey Tuna & Salmon Flakes Cat Treats 50g

    NEW

    Misty & Bluey Tuna & Salmon Flakes Cat Treats 50g

    Regular price €1,99 EUR
    Regular price Sale price €1,99 EUR
    Unit price €3,98/100g
    NEW
  • Misty & Bluey Chicken Creamies Sticks 5 x 15g Back of Misty & Bluey Chicken Creamies Sticks 5 x 15g pack with ingredients and feeding guidance

    Misty & Bluey Chicken Creamies Sticks 5 x 15g

    NEW

    Misty & Bluey Chicken Creamies Sticks 5 x 15g

    Regular price €1,99 EUR
    Regular price Sale price €1,99 EUR
    Unit price €2,65/100g
    NEW
  • WHIMZEES Toothbrush Dental Chew Small 15g Whimzees Toothbrush Dental Chew

    Whimzees Toothbrush Dental Chew

    Whimzees Toothbrush Dental Chew

    Regular price €0,99 EUR
    Regular price Sale price €0,99 EUR
    Unit price €66,00/kg
  • Natures Menu Beef & Pork Meaty Dog Treats 50g Natures Menu Dog Treats

    Natures Menu Dog Treats

    Natures Menu Dog Treats

    Regular price €3,99 EUR
    Regular price Sale price €3,99 EUR
    Unit price €79,80/kg
  • Natures Menu Chicken & Pork Puppy Treats 50g front pack Natures Menu Puppy Treats

    Natures Menu Puppy Treats

    Natures Menu Puppy Treats

    Regular price €3,99 EUR
    Regular price Sale price €3,99 EUR
    Unit price €79,80/kg
  • Cod Fish Skin Dog Treats

    Cod Fish Skin Dog Treats

    Cod Fish Skin Dog Treats

    Regular price €4,99 EUR
    Regular price Sale price €4,99 EUR
    Unit price €9,98/100g
  • Atlas & Tail Bull Pizzle Atlas & Tail Bull Pizzle

    Atlas & Tail Bull Pizzle

    NEW

    Atlas & Tail Bull Pizzle

    Regular price €4,99 EUR
    Regular price Sale price €4,99 EUR
    NEW
  • Tender Loving Care Duck and Carrot dog sausage 200g wrapped product Tender Loving Care Duck and Carrot sausage serving and ingredients illustration

    Tender Loving Care - Sausage for Dogs - Duck & Carrot - 200g

    NEW

    Tender Loving Care - Sausage for Dogs - Duck & Carrot - 200g

    Regular price €2,99 EUR
    Regular price Sale price €2,99 EUR
    NEW
  • Tender Loving Care Salmon and Broccoli dog sausage 400g wrapped product Tender Loving Care Salmon and Broccoli sausage serving and ingredients illustration

    Tender Loving Care - Sausage for Dogs - Salmon & Broccoli - 400g

    NEW

    Tender Loving Care - Sausage for Dogs - Salmon & Broccoli - 400g

    Regular price €3,99 EUR
    Regular price Sale price €3,99 EUR
    NEW
  • Duvoplus TLC Soft Cat Snack Salmon and Tuna 50g Duvo+ TLC Soft Cat Snack Salmon and Tuna 50g

    duvoplus Tender Loving Care Salmon & Tuna Soft Cat Snacks 50g

    NEW

    duvoplus Tender Loving Care Salmon & Tuna Soft Cat Snacks 50g

    Regular price €2,99 EUR
    Regular price Sale price €2,99 EUR
    Unit price €5,98/100g
    NEW
  • Atlas & Tail Beef Bone

    Atlas & Tail Beef Bone

    NEW

    Atlas & Tail Beef Bone

    Regular price €6,99 EUR
    Regular price Sale price €6,99 EUR
    NEW
  • DREAMIES Tasty Chicken cat treats 60g packet DREAMIES cat treats size and dual-texture illustration

    DREAMIES Cat Treats with Tasty Chicken - 60g

    NEW

    DREAMIES Cat Treats with Tasty Chicken - 60g

    Regular price €2,99 EUR
    Regular price Sale price €2,99 EUR
    NEW
  • Misty & Bluey Tuna Fillets Cat Treats 30g Back of Misty & Bluey Tuna Fillets 30g pack with ingredients and feeding guidance

    Misty & Bluey Tuna Fillets Cat Treats 30g

    NEW

    Misty & Bluey Tuna Fillets Cat Treats 30g

    Regular price €1,99 EUR
    Regular price Sale price €1,99 EUR
    Unit price €6,63/100g
    NEW
  • HiLife Skin & Coat Care Lickable Cat Treats HiLife Skin & Coat Care Lickable Cat Treats

    HiLife Skin & Coat Care Lickable Cat Treats

    NEW

    HiLife Skin & Coat Care Lickable Cat Treats

    Regular price €2,99 EUR
    Regular price Sale price €2,99 EUR
    Unit price €3,99/100g
    NEW
  • YAKERS Original Medium Dog Chew YAKERS Original Dog Chew lifestyle image

    YAKERS Original Medium Dog Chew

    NEW

    YAKERS Original Medium Dog Chew

    Regular price €8,99 EUR
    Regular price Sale price €8,99 EUR
    Unit price €128,43/kg
    NEW
  • Supreme Stickles Small Animal Treats Supreme Stickles Small Animal Treats

    Supreme Stickles Small Animal Treats

    Supreme Stickles Small Animal Treats

    Regular price €3,99 EUR
    Regular price Sale price €3,99 EUR
    Unit price €2,00 each
  • Pet Munchies Liver & Chicken Training Treats Pet Munchies Liver & Chicken Training Treats

    Pet Munchies Liver & Chicken Training Treats

    Pet Munchies Liver & Chicken Training Treats

    Regular price From €2,99 EUR
    Regular price Sale price From €2,99 EUR
    Unit price €59,80/kg
  • Nibblots Small Animal Treats Nibblots Small Animal Treats

    Nibblots Small Animal Treats

    Nibblots Small Animal Treats

    5.0 / 5.0

    (1) 1 total reviews

    Regular price €2,99 EUR
    Regular price Sale price €2,99 EUR
    Unit price €99,67/kg
  • Atlas & Tail Beef Branch Close-up of Atlas & Tail Beef Branch tendon chews showing natural variation

    Atlas & Tail Beef Branch

    Atlas & Tail Beef Branch

    Regular price €3,50 EUR
    Regular price Sale price €3,50 EUR
  • Atlas & Tail Beef & Pizzle Plaits Atlas & Tail Beef & Pizzle Plaits

    Atlas & Tail Beef & Pizzle Plaits

    Sold out

    Atlas & Tail Beef & Pizzle Plaits

    Regular price €7,99 EUR
    Regular price Sale price €7,99 EUR
    Unit price €7,99 each
    Sold out
  • Atlas & Tail Chicken Chips Atlas & Tail Chicken Chips training treats shown out of the bag

    Atlas & Tail Chicken Chips

    Atlas & Tail Chicken Chips

    Regular price €8,99 EUR
    Regular price Sale price €8,99 EUR
    Unit price €89,90/kg
  • 1
  • 2
  • Dog 
  • Cat 
  • Bird 
  • Fish 
  • Cartoon rabbit with purple body and orange ears
    Small Animal 
  • Reptile 
1 / of 6
🐾

Welcome to Zoofy

Take 10% off your first order — on us.

WELCOME10
Shop now
  • Facebook
  • Instagram
  • TikTok
Payment methods
  • American Express
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • Visa
© 2026, Zoofy
  • Privacy policy
  • Cancellation policy
  • Refund policy
  • Terms of service
  • Contact information
  • Shipping policy
  • Legal notice
  • Choosing a selection results in a full page refresh.
  • Opens in a new window.